Pridať inzerát

QA Automation Engineer

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacMedior from- 1800€ / Senior from - 2300€ + variable part of salary + financial benefits

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* QA Automation Engineer evaluates tools and technology for test automation. Writes, design, and executes automated tests by creating scripts that run testing functions automatically, maximizing test coverage of automated tests for the critical features of the system.
* Automation Engineer does selection and building of test automation frameworks, log and document bugs in the tracking system and setting up Continuous Integration in a CI/CD (continuous integration / continuous delivery) pipeline and oversees the entire development process, which includes software testing, from start to finish.

- Cafeteria
- Trainings and development opportunities
- Home office
- Meal vouchers
- Refferal bonus (financial)
- New offices with friendly atmosphere

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

* Our client is one of the largest IT company in Eastern Slovakia providing their IT Solutions to their clients from all over the world.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Design and develop test automation solutions that meet the business needs (integration, functional and non-functional tests)
- Write documentation for automated processes (test plans, test procedures, test cases)
- Maintain automation code quality and test pipeline for CI/CD using various toolsets
Knowledge of:
- JAVA
- Selenium / Selenide
- Git
- Knowledge of CI/CD
-Attlasian JIRA

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov