Pridať inzerát

HR Manažér

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacod 3000 Eur Fix + 10% ročný bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Miesto výkonu práce Sereď
* Zodpovednosť za HR oddelenie a riadenie tímu HR
* Jednať ako lokálny HR Business partner pre SK, vedenie HR administratívy
* Zabezpečenie v spolupráci s tímom nábor, fakturácie, dochádzky, agentúrnych zamestnancov
* Dohliadnuť na včasné prihlásenie zamestnancov do sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní, ako aj ich odhlásenie
* Spracovanie podkladov pre výplaty zamestnancov
* Vedenie rokovaní s odborovým zväzom spoločne s manažmentom
* Komunikácia s kontrolnými inštitúciami cudzineckej polície
* Udržiavať, vypracovať a implementovať HR stratégie, systémy a postupy
* Sledovanie zákonníka práce
* Sledovanie trendov mzdového trhu, navrhovať mzdové štruktúry a platové podmienky pre SK
* Pripravuje mzdový rozpočet a koordinuje platové hodnotenie
* Spolupracuje pri nových projektoch pre klientov a v rámci platformy
* Vytvárať pozitívne pracovné prostredie
* Starostlivosť o dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Medzinárodná logistická spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

* VŠ vzdelanie – ľudské zdroje a manažment výhodou
* Skúsenosti 5rokov ako HR Manažér v logistickej alebo výrobnej spoločnosti
* Anglický jazyk - pokročilý je podmienkou
* Znalosť problematiky pracovnoprávnych a sociálnych predpisov
* Silná znalosť zákonníka práce a HR legislatívy
* Znalosť problematiky riadenia ľudských zdrojov a miezd
* Prax s riadením zamestnancov
* Znalosť práce s PC ( Word, Excel, PowerPoint, HR a mzdový program)
* Skúsenosti s komunikáciou s odborovými organizáciami sú podmienkou
* Komunikatívnosť, schopnosť empatie, organizačné schopnosti, precíznosť, spoľahlivosť
* Vodičský preukaz
* Možnosť absolvovať služobné cesty podľa potrieb zamestnávateľa

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jilemnického 3
911 01 Trenčín