Pridať inzerát

Vodič-pomocný pracovník-strojník-záhradníci

LUBCO Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15 - 18 EUR/hod.Možnosť práce nadčas a v sobotu za príplatok
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vozenie materiálu na pracovisko + pomocné práce pri kladení zámkovej dlažby, práce v oblasti záhradníctva, práce na CAT nakladači v rámci recyklačného dvora a iné...
Jedná sa o kumulatívnu pozíciu.

Zaučenie k práci za prítomnosti slováka, príplatky za prácu nadčas a za soboty, zabezpečenie vlastného bývania, po slovensky hovoriaci kolegovia, dobrý kolektív...

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911684147, alebo mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť LUBCO Group s.r.o. poskytuje záhradnícke, recyklačné služby a služby vedenia cudzieho motorového vozidla, pre Nemeckú firmu v Nemecku.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci