Staň sa Zástupca manažéra v úplne novej prevádzke značky SINSAY v S1 Center v Moldave nad Bodvou

LPP Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Moldava nad Bodvou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 025 EUR/mesiacZákladná mzda 1025 € (brutto) + osobné ohodnotenie 50 € (brutto) + možný obratový bonus
  • Termín nástupu: Február 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet módy? Chceš pracovať v silnej, stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím, ale zároveň preferuješ individuálny prístup? Máš skúsenosti s vedením malého kolektívu ľudí? Si pripravený/á podieľať sa na budovaní nového skvelého tímu, ktorý ťahá za jeden koniec? Chceš mať istotu práce napriek zhoršovaniu sa aktuálnej pandemickej situácie?

Tak práve teraz máš jedinečnú príležitosť stáť pri otvorení úplne novej prevádzky v centre Bratislavy. Naša najmladšia a najdynamickejšie sa rozvíjajúca značka SINSAY sa totiž stane súčasťou obchodného centra S1 Center.

Oblasti, ktoré budú v spolupráci s Manažérom prevádzky v tvojej kompetencii:

• zodpovednosť za správny chod prevádzky a jej predajné výsledky
• zodpovednosť za vizuál prevádzky podľa štandardov a potrieb značky
• rozdeľovanie a zadávanie úloh zamestnancom a zodpovednosť za dodržiavanie ich pracovných povinností
• tvorba denných plánov a mesačných rozpisov dochádzky
• školenie nových zamestnancov
• podielanie sa na plánovaní pracovných zmien zamestnancov
• vytváranie príjemnej atmosféry na pracovisku

Od každého uchádzača očakávame povedomie o spoločnosti LPP a tiež o značke SINSAY v novom koncepte, ktoré si môžeš rozšíriť vďaka tomuto videu:

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať s:
• Príplatkami za víkendy
• Elektronickými stravnými lístkami v hodnote 4,50 € s príspevkom zo sociálneho fondu
• Príspevkom na rekreáciu

Okrem toho však u nás získaš:
• Zamestnanie v stabilnej spoločnosti, ktorou neotriasla ani pandemická situácia
• Prepracovaný systém zaškolenia (aj formou online školení)
• Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach a aj na e-shope (RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY)
• Finančnú odmenu až do výšky 240 € pri odporučení kamaráta alebo známeho na voľnú pracovnú pozíciu prostredníctvom programu "Refer a Friend"
• Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, pri vlastnej svadbe a vecný dar pri 10. výročí pôsobenia v spoločnosti
• Drobné občerstvenie v podobe dobrej kávy alebo teplého čaju
• Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a postavenie našej spoločnosti
• Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
• Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii
• Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :)
• Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých team buildingových aktivitách

a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok od toho, aby sme sa o Tebe dozvedeli -> pošli nám svoj životopis :-)

Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti vyhodnotíme ako najvhodnejšie pre obsadzovanú pozíciu.

Ďakujeme za pochopenie a Tvoj čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

• Skúsenosť s vedením menšieho tímu a prácou
v obchode s oblečením
• Ľudský a profesionálny prístup
• Komunikačné a organizačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Analytická myseľ
• Orientácia vo svete módy
• Časová flexibilita
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť

Naša spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, ktorú v roku 1991 založili Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec má v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí vo svojich kanceláriách a predajniach v Európe a Ázii. Na Slovensku je spoločnosť LPP Slovakia s.r.o. zodpovedná za viac ako 60 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja odevov, obuvi a doplnkového tovaru značiek z portfólia LPP S.A.

Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy pozitívne naladenom, ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie. Vášeň nás poháňa vpred. Pomáhame našim zákazníkom vyjadrovať svoje emócie a plniť si sny vďaka tomu ako sa cítia a pôsobia.

Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví, k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni, ctižiadostiví a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov