Hľadá sa Asistent predaja - Skladník pre prevádzku RESERVED v Avione

LPP Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacMzda brutto pri úväzku 40h/týždeň: 900 € + 50 € osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť LPP Slovakia, ktorá zastrešuje značky RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe.

Baví ťa práca s tovarom a neuspokojíš sa, kým nie sú veci na tom správnom mieste? Nerobí ti problém pracovať aj manuálne, napríklad dvíhať, či premiestňovať krabice s tovarom? Chceš nabrať cenné skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti, v ktorej má každý z nás svoje dôležité miesto? Ak si odpovedal áno, tak určite čítaj ďalej, pretože do nášho tímu na prevádzke RESERVED v nákupnom centre Avion v Bratislave hľadáme šikovného a zodpovedného človeka, ktorý by sa stal posilou nášho skladu.

Na danej pozícii Ti s radosťou zveríme nasledovné činnosti:
* spracovanie dodávky zásob (práca s prijatím nového tovaru)
* kontrola a informovanie o stave zásob
* manipulácia so zásobami (presun tovaru, dopĺňanie tovaru, balenie tovaru na transfer)
* starostlivosť o sklad a údržbu skladových priestorov na prevádzke
* zodpovednosť za správne označenie zásob
* zabezpečenie správnej tovarovej rady na predajnej ploche v správnom čase
* plnenie stanovených plánov a bezpečnostných predpisov
* aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne
* podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na prevádzke

V prípade potreby bude Tvojou úlohou tiež:
* poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a informácií o jeho dostupnosti

A ak budeš šikovný, tak Ti radi postupne zveríme ešte oveľa viac kompetencií! ;)

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať s:
• Príplatkami za víkendy
• Elektronickými stravnými lístkami v hodnote 4 € s príspevkom zo sociálneho fondu
• Príspevkom na rekreáciu

Okrem toho však u nás získaš:
• Prepracovaný systém zaškolenia
• Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach (RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY)
• Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a postavenie našej spoločnosti
• Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
• Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii
• Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :)
• Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých team buildingových aktivitách

a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok od toho, aby sme sa o Tebe dozvedeli -> pošli nám svoj životopis :)

Kontaktovať však budeme len vybraných uchádazačov, ktorých vyhodnotíme ako najvhodnejších pre obsadzovanú pozíciu.

Ďakujeme za pochopenie a Tvoj čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť s prácou v obchode s oblečením je výhodou, nie však podmienkou - všetko Ťa naučíme
• Ľudský a profesionálny prístup
• Dobrá fyzická zdatnosť
• Časová flexibilita
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť
• Komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Orientácia vo svete módy

Naša spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, ktorú v roku 1991 založili Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec má v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí vo svojich kanceláriách a predajniach v Európe a Ázii. Na Slovensku je spoločnosť LPP Slovakia s.r.o. zodpovedná za viac ako 60 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja odevov, obuvi a doplnkového tovaru značiek z portfólia LPP S.A.

Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy pozitívne naladenom, ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie. Vášeň nás poháňa vpred. Pomáhame našim zákazníkom vyjadrovať svoje emócie a plniť si sny vďaka tomu ako sa cítia a pôsobia.

Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví, k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni, ctižiadostiví a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Janka Kráľa 9
974 01 Banská Bystrica
www.lppsa.com