Pridať inzerát

Operátor výroby

LOWA PRODUCTION s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 10, Bošany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 965 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy sa skladá z výkonnostného príplatku vo výške do 165 € a dochádzkového bonusu 100 € mesačne.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA.

Čo bude Tvojou náplňou práce?
-obsluha vstrekolisových strojov;
-obsluha obuvníckych strojov;
-nazúvanie, otáčanie a vyzúvanie obuvníckych zvrškov na/z kopyta;
-orezávanie.

Čo Ti vieme ponúknuť?

- prácu na dobu neurčitú
- dopravu do zamestnania
- výkonnostný príplatok vyplácaný na mesačnej báze do výšky 165€
- dochádzkový bonus 100€ na základe stanovených podmienok
- vernostný bonus
- možnosť stravovania sa v priestoroch závodu , pričom zamestnanec si dopláca za stravnú jednotku len 1,47€/obed
- masáže
-3 x ročne odmeny vyplácané na základe prosperity spoločnosti v predchádzajúcom kalendárnom roku

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 1600 zamestnancami už od roku 1992.
Sme súčasťou Tecnica Group, ktorý je popredný výrobca športovej obuvi na trhu s obuvou a zimnými športovými potrebami vlastní známe značky ako : Tecnica (lyžiarske topánky a obuv), Nordica (lyže a topánky), Moon Boot (obuv), LOWA (turistické topánky a outdoorové oblečenie), Blizzard (lyže) a Rollerblade (inline korčule).
V rámci našich štyroch výrobných závodov na Slovensku s celkovým počtom zamestnancov do 1800, vyvážame 99% našej produkcie do celého sveta. Tieto značky zachovávajú štandard nemeckej a talianskej kvality.

Tecnica Group is a leading sportswear manufacturer in the market of footwear and winter sports equipment, and owns well-known brands such as: Tecnica (ski boots and footwear), Nordica (skis and boots), Moon Boot® (footwear), Lowa (hiking boots and outdoor wear), Blizzard (skis) and Rollerblade® (inline skates).
Our brands are recognised as the world's most powerful sportwear brands, creating amazing experience through outstanding products.
Within our four production plants in Slovakia with total workforce up to 1800 we export 99% of our production worldwide. The brands upholds the standard of Italian and German excellence, designing and producing outdoor wear that is unique and highly valued.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 10
956 18 Bošany

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Natália Švarbová
Tel.: +421910541865
E-mail: poslať životopis