Pridať inzerát

Angular programátor

Lotario s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fraňa Kráľa, Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia softvérových riešení na základe technickej špecifikácie; Programovanie Angular web aplikácií.

Mladý ambiciózny tím; Pohodový office v novom biznis centre; Sympatickí ľudia; Získavanie nových programátorských zručností pomocou rôznych kurzov a školení; Super plat a odmeny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Slovenská spoločnosť so zameraním na informačné technológie. Od svojho založenia poskytuje softvérové služby ale aj hotové komplexné riešenia (IT systémy). Ambiciózna, otvorená životaschopným nápadom.

Adresa spoločnosti

Fr. Kráľa č. 6547/59 (AWIN)
07101 Michalovce