Pridať inzerát

Pracovník s hotovosťou - denná a nočná práca

Loomis SK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 970 EUR/mesiac+ náborový príspevok do výšky 400 EUR (podľa platného interného oznámenia) + preplatenie všetkých nadčasov v rámci zákonníka práce
  • Termín nástupu: ihneď - prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jedná sa o prácu v nasledovných zmenách: denné zmeny (od 6:30 - 15:00) na nočné zmeny (od 18:00 - 6:00)
- kvalitné spracovanie finančnej hotovosti od jednotlivých klientov podľa pokynov hlavného pokladníka
- dôsledné zaznamenanie všetkých potrebných údajov do protokolu a zaznamenanie času spracovania

- NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK vo výške 400 EUR
- PRÍSPEVOK na rekreačné pobyty v rámci zákonníka práce
- PRÍSPEVOK za odporučeného zamestnanca 400 EUR/18 mesiacov
- príspevok na stravovaní
- príspevok za odpracované roky
- preplatené všetky nadčasy
- garantovaný nárast mzdy dohodnutý kolektívnou zmluvou
- príspevok pri narodení dieťaťa
- dlhodobá pracovná perspektíva
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca s PC
- samostatnosť
- zodpovednosť

LOOMIS managing cash in society

Poslaním Loomisu je manažovať finančnú hotovosť a ceniny v spoločnosti.

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov