Pridať inzerát

Dispečer vlakovej prevádzky

LOKORAIL, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1300 EUR v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta + ostatné pohyblivé a iné zložky mzdy (príplatky za nadčasy, nočnú prácu, za prácu počas víkendu alebo sviatkov, náhrady, prémie....)
  • Termín nástupu: - dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie a koordinovanie činnosti pre realizácie vlakovej prevádzky
- organizácia prepravy a plánovanie nasadenia rušňových čiat, obehov hnacích vozidiel
- riadenie rušňového personálu pri realizácii výkonu služby
- komunikácia s dispečerským aparátom správcu infraštruktúry, dispečerskými aparátmi partnerských dopravcov.
- komunikácia so zákazníkom o pláne prepravy a pri požiadavke na monitoring prepravy

Práca v nepretržitej prevádzke na 12hod. zmeny (37,5 hod. pracovný týždeň)

Pri zasielaní Vašich materiálov prosíme uviesť písomný súhlas s ich spracovaním v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Všetky zaslané životopisy budú posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti na podobnej pozícií min. 2 roky
- znalosť vnútroštátnych železničných zákonov
- samostatnosť, flexibilita, prozákaznícka orientácia
- schopnosť riešiť operatívne problémy

Poskytovanie dopravných služieb na celoštátnych a regionálnych dráhach a prevádzkovanie vlečiek a dopravy na vlečkách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Horarska
821 06 Bratislava