Pridať inzerát

Pracovník bezpečnostnej kontroly 24hodín/týždeň

Load Control International SK s. r. o.

  • Miesto práce: Letisko Viedeň-Schwechat (VIE), Wien-Flughafen, Schwechat, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacRočný plat: 15 600 € brutto za 24 hodín týždenne • Mesačný plat 945 € netto + príplatky za nedele a večerné hodiny • Extra príplatok v letných mesiacoch 100 € (jún, júl, august, september) • Extra príplatok v októbri 400 €
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie bezpečnostnej a vstupnej kontroly všetkých cestujúcich a zamestnancov v termináli Letiska Viedeň
• Monitorovanie bezpečnostných oblastí a zón

• Kompletné zaškolenie
- 2 týždne (Pondelok-Piatok 08:00-16:30)
- 4 týždne cez víkendy (Piatok-Nedeľa 08:00-18:30)
- Školenie zahrnuté vo výplate
• Zaujímavé, fascinujúce a isté pracovné miesto s možnosťou kariérneho rastu
• Veľký, medzinárodný tím
• Atraktívny rozpis smien (2 dni za týždeň – sobota-nedeľa)
• Množstvo výhod a benefitov veľkej spoločnosti
• Bezplatné parkovanie
• Zabezpečenie dopravy prípadne preplatenie dopravy od 0 do 100 percent v závislosti od vzdialenosti od bydliska.
• Bezplatné ubytovanie vo Viedni
• 6 týždňov dovelnky počas roka
• Príspevok za každú smenu začínajúcu o 04:00
• Ročný plat: 15 600 € brutto za 24 hodín týždenne
• Mesačný plat 945 € netto + príplatky za nedele a večerné hodiny
• Extra príplatok v letných mesiacoch 100 € (jún, júl, august, september)
• Extra príplatok v októbri 400 €

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Muž alebo žena od 18 rokov
• Ochota učiť sa
• Nemecký jazyk na úrovni B1
• Anglický jazyk je výhodou
• Ochota pracovať s ľudmi z rôznych kultúr
• Tímový hráč
• Čistý register trestov
• Dobrá fyzická kondícia
• Občianstvo EÚ
• Spĺňa podmienky vstupu do Rakúska a aktuálne zdravotné podmienky vstupu na pracovisko

Letecký priemysel je dynamický rastúcim odvetvím a motorom globálnej ekonomiky. Spája mestá, kontinenty a predovšetkým ľudí. Letisko Viedeň je dôležitým dopravným uzlom medzi západnou a východnou Európou a bránou do sveta. Letisko Viedeň bolo v roku 2019 východiskovým, cieľovým bodom alebo časťou vašej cesty pre 31,7 milióna cestujúcich. Letisko Viedeň získalo v posledných rokoch ocenenie „Najlepší personál letísk“ spoločnosti Skytrax. Dobre vyškolení zamestnanci majú zásadný význam pre ďalší rozvoj a zvyšovanie požiadaviek na kvalitu.

Urobte s nami prvý krok k dynamickému a zaujímavému svetu letectva.