Pridať inzerát

Pracovník pozemnej obsluhy lietadiel

Load Control International SK s. r. o.

  • Miesto práce: Letisko Viedeň-Schwechat (VIE), Wien-Flughafen, Schwechat, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,58 - 11,64 EUR/hod.• Praktický výcvik vo Viedni 9,58/hodina • Výkon práce vo Viedni (prvých 6 mesiacov) - 9,58€/hodina • Výkon práce vo Viedni (6 - 18 mesiac) - 10,98€/hodina • Výkon práce vo Viedni (po 18 mesiacoch) - 11,64€/hodina • 13 plat (Jún) a 14 plat (November) • Príplatky: Noc (20:00-06:00) 2,57€/hodina, Nedeľa - 2,57€/hodina, Sviatok 160% • Mzda v Rakúsku sa riadi kolektívnou zmluvou a v priebehu zamestnania sa mzda môže zmeniť. • V závislosti od záujmu zamestnanca sa mesačná čista mzda môže pohybovať od 470€ po 1080€. (reprezentatívny príklad pri 2 a 4 odpracovaných víkendov)
  • Termín nástupu: 04.07.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodné letisko vo Viedni hľadá pracovníkov pozemnej obsluhy lietadiel s výkonom práce počas víkendov. Ponúkame flexibilné pracovné zaťaženie, kde sa zamestnanec rozhodne koľko víkendov odpracuje (minimálne však 2 víkendy v mesiaci). Nie sú potrebné žiadne znalosti o letectve. Po úspešnom absolvovaní teoretického tréningu a bezpečnostnej previerke praktický tréning prebieha priamo na letisku vo Viedni (ubytovanie a dopravu zo Slovenska zabezpečí zamestnávateľ za veľmi výhodných podmienok).
Pracovná zmluva je priamo so spoločnosťou Flughafen Wien A.G. - toto nie je agentúrna ponuka.

Možné pracovné denné zaradenie:
• Nakladanie a vykladanie lietadiel
• Upratovanie lietadla medzi príletom a odletom
• Práce v cargo sklade
• Práce v triediarni batožiny

Po krátkom čase je možný presun na plný pracovný úväzok.
Zamestnanci sú platení od prvého dňa výcviku.

Možný nástup na výcvik:

04.07.2022

• Atraktívna hodinová mzda
• 13. a 14. plat
• Zaujímavé, fascinujúce a rozmanité pracovisko
• Profesionálne školenia
• Rakúske sociálne a zdravotné benefity
• Pracovné odevy poskytované zamestnávateľom
• Mnoho výhod veľkej spoločnosti (napr. Zľavy u obchodných partnerov)
• Možnosť získať zmluvu na plný úväzok po pár odpracovaných mesiacoch na základe výkonnosti
• Turnusovú dopravu medzi Košicami a Viedňou s možnosťou viacerých miest vyzdvihnutia cez Slovensko zabezpečí zamestnávateľ bezplatne..
• Ubytovanie vo Viedni zabezpečí zamestnávateľ s malým príspevkom zamestnanca.
• Atraktívna pracovná doba - pracujete iba cez víkendy (sobota a nedeľa) zvyšok týždňa ste doma. Počas pracovných víkendov odpracujete od 20 do 24 hodín
• Spoločnosť ponúka podporu pri dodržiavaní rakúskej a slovenskej legislatívy týkajúcej sa zdravotného a sociálneho poistenia

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie: Jún 2022

Ďalšie informácie

• Trvanie výcviku 168hodín (3 týždne od Pondelka do Piatku + 2 víkendy) na letisku Viedeň
• Po ukončení výcviku začína systém víkendovej práce podľa záujmu zamestnanca (minimálne 2 víkendy mesačne)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2022 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Letecká doprava

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Spoľahlivosť
• Tímový duch
• Oddanosť
• Fyzická zdatnosť
• Čistý register trestov
• Občianstvo EÚ
• Skúsenosti s vysokozdvižným vozíkom výhodou
Zamestnanec musí spĺňať podmienky vstupu do Rakúska a aktuálne zdravotné podmienky vstupu na pracovisko

Letecký priemysel je dynamický rastúcim odvetvím a motorom globálnej ekonomiky. Spája mestá, kontinenty a predovšetkým ľudí. Letisko Viedeň je dôležitým dopravným uzlom medzi západnou a východnou Európou a bránou do sveta. Letisko Viedeň bolo v roku 2019 východiskovým, cieľovým bodom alebo časťou vašej cesty pre 31,7 milióna cestujúcich. Letisko Viedeň získalo v posledných rokoch ocenenie „Najlepší personál letísk“ spoločnosti Skytrax. Dobre vyškolení zamestnanci majú zásadný význam pre ďalší rozvoj a zvyšovanie požiadaviek na kvalitu.

Urobte s nami prvý krok k dynamickému a zaujímavému svetu letectva.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Matúš Bozogáň
E-mail: poslať životopis