Pridať inzerát

Osobný telekomunikačný špecialista

LM Consult s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacOd 1.000 EUR/mesiac Priemerná mesačná odmena je 1.500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.7.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci vytvárania nového tímu v Banskej Bystrici obsadzujeme pozíciu obchodný reprezentant pre vykonávanie zákazníckej starostlivosti

- aktualizácia zákazníckej databázy
- realizácia stretnutí so zákazníkmi na základe pridelenej databázy
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- poradenstvo pre zákazníkov
- pomer miesta práce: terén 70% : kancelária 30%

- Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Nadpriemerné platové ohodnotenie
- Firemné akcie – teambuildingy
- Služobný telefón + Tablet s dátovou SIM kartou
- Know-how a osobitý prístup
- Školenia + ďalší vzdelávací program si neplatíš
- Všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
- Možnosť získať služobný automobil (po zaškolení a aj na súkromné účely)

Prax v oblasti starostlivosti o zákazníkov je výhodou, nie však podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
pro-zákaznícky prístup
cieľavedomosť
chuť zarábať a pracovať na sebe

Sme partnerská spoločnosť, ktorá vykonáva aktívnu starostlivosť o zákazníkov najväčšieho poskytovateľa internetových, televíznych a mobilných služieb na Slovensku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci