Pridať inzerát

SAP konzultant

LL CONSULTING s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou; Prácu je možné vykonávať aj z office Bratislava / Zvolen

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská poradenská spoločnosť pre riešenia v oblasti podnikových informačných systémov spoločnosti SAP s dlhoročnými skúsenosťami na prevažne nemeckom, rakúskom a švajčiarskom trhu. Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu SAP konzultanta pre logistické moduly SD, PP, MM, ktorého náplňou práce bude:

• Podpora pri implementácii riešení v oblasti logistických modulov
• Testovanie zmien a ladenie chýb, podpora pri nasadzovaní
• Analýza funkčných a technických potrieb zákazníka, konzultácie so zákazníkom
• Tvorba funkčných špecifikácií a návrhu riešení
• Príprava technickej dokumentácie a manuálov
• Podpora koncovým používateľom aplikácií
• Podieľanie sa na celom životnom cykle projektov

- malá slovenská spoločnosť s priateľskou atmosférou (do 30 kolegov )
- plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
- školenia a vzdelávanie v SAP
- jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
- firemné akcie, športové aktivity a teambuildingy
- multisport karta (plne hradená zamestnávateľom)
- nápoje a snack na pracovisku
- flexibilná pracovná doba
- atraktívne platové podmienky
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- odmeny podľa výkonu na mesačnej báze
- finančný príspevok pri životnej udalosti (napr. svadba, narodenie dieťata, a pod.)
- finančná odmena za odporučenie nového kolegu
- notebook a mobil podľa vlastných preferencií aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť LL CONSULTING s.r.o. bola založená v roku 2005 ako poradenská spoločnosť pre riešenia v oblasti podnikových informačných systémov spoločnosti SAP. Svojim klientom pomáhame docieliť ich obchodné zámery pomocou efektívnej integrácie informačného systému do prostredia spoločnosti. Zameriavame sa na implementáciu, poradenstvo a vývoj riešení ERP, IS-U a IS-IS v systéme SAP R/3.

Spoločnosť LL CONSULTING s.r.o. je partnerom SAP Slovensko a členom IT Asociácie Slovenska (ITAS).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt