Pridať inzerát

HR Business Partner

LKQ SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacsúčasťou mzdy je mesačne vyplácaná variabilná zložka ( od 300 EUR), ktorej výška bude závislá od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Engagementom našich zamestnancov
• Hľadaním kolegov so skvelým prístupom a požadovaným skill setom (niekedy to môže pripomínať hľadanie ihly v kope sena)
• Pomoc managerom pri onboardingu nováčikov
• Každodennou podporou managerov v HR oblasti
• Administratívou súvisiacou s HR (zmluvy, dodatky, dochádzky)
• Participáciou na lokálnych aj nadnárodných HR projektoch zameraných na rozvoj firemnej kultúry a napredovaní aktivít HR oddelenia
• Spolupodieľanie sa na HR stratégii, Employer brandingu, CSR aktivitách
• Osobnostným a profesionálnym rozvojom našich zamestnancov
• Reportami zameranými na vyhodnocovanie HR aktivít alebo implementácií HR noviniek

Náš HR tím čakajú nové výzvy, ktorých súčasťou môžete byť aj Vy. Hľadáme osôbku, ktorá nám ich pomôže čo najlepšie zvládnuť a zároveň prinesie do nášho tímu skvelú náladu a nové nápady, ktoré nám pomôžu napredovať.

• zaujímavú prácu s možnosťou sebarealizácie v HR oblasti
• príjemné pracovné prostredie a kolektív
• zázemie v stabilnej, prosperujúcej a globálnej spoločnosti
• možnosť kariérneho rastu na lokálnej ale aj európskej úrovni
• možnosť práce z home officu
• bezplatné parkovanie v mieste pracoviska
• zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
• pravidelné rozvojové a vzdelávacie aktivity (soft skills, jazykové vzdelávanie)
• MultiSport kartu s príspevkom od zamestnávateľa
• kávový servis a pitný režim na pracovisku (nie ste kávičkár? Nevadí, máme v ponuke aj široký výber čajov)
• 2 dni extra voľna navyše
• príspevky pri pracovných výročiach a ďalšie, ktoré môžete navrhnúť aj Vy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Ľudské zdroje

Počet rokov praxe

2

• HR neznamená pre Vás len prácu, ale poslanie
• V oblasti HR pôsobíte viac ako 2 roky
• Máte dobrú znalosť MS Office
• Pracovno-právna problematika nie je pre Vás rovnica s X neznámymi
• Máte skvelé komunikačné schopnosti, nebojíte sa prevziať na seba zodpovednosť
• Dokážete si prácu skvele zorganizovať, dotiahnuť do konca a máte zmysel pre detail
• Chcete sa neustále zlepšovať a prinášať nové nápady
• Komunikácia v angličtine Vám nerobí problém

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora náhradných dielov v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov