Pridať inzerát

IT infra administrátor

LKQ SK s.r.o.

  • Miesto práce: Stará Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zaisťovaním bezporuchovej a bezpečnej prevádzky serverov, diskových polí a siete
• zaistením prevádzky vnútrofiremnej infraštruktúry v hostingových centrách a v company cloude
• riešením požiadaviek z helpdeskového systému na úrovni L2
• monitoringom funkčnosti IT infraštruktúry
• detekciou a identifikáciou problémov a ich odstraňovaním
• vedením dokumentácie k zvereným systémom
• riešením bezpečnostných incidentov
• spoluprácou na korporátnych projektoch IDM, Zscaler, SCCM či menších lokálnych projektoch

- zázemie stabilnej, medzinárodnej a prosperujúcej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- pravidelné rozvojové a vzdelávacie aktivity v rôznych oblastiach zamerané na potreby jednotlivca
- jazykové vzdelávanie zdarma
- možnosť Home office
- motivačné odmeňovanie
- kávový servis a pitný režim na pracovisku (nie ste kávičkár? Nevadí, máme v ponuke aj široký výber čajov)
- zvýhodnené ceny pre zamestnanecké nákupy
- MULTISPORT kartu
- bezplatné parkovanie v rámci areálu spoločnosti
- príspevky na podporu zdravého životného štýlu
- pravidelné firemné akcie

Odpovedali ste "ÁNO"? Potom je táto pozícia ako stvorená pre Vás a zapadnete do nášho tímu service desku. Už teraz sa tešíme na Vaše CV :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Endpoint Manager - Základy
Microsoft Active Directory - Mierne pokročilý
Linux OS - Základy
Cisco Certified Network Associate (CCNA) - Základy

Vodičský preukaz

B

• ste univerzálny Admin
• máte administrátorskú znalosť WIN / LIN platforiem
• máte základnú znalosť Storage
• máte schopnosť viesť menšie IT projekty
• chcete sa stať súčasťou medzinárodného tímu pri implementácií nových aplikácii
• baví Vás riešiť IT výzvy a komunikácia v angličtine nie je žiaden problém
• máte vodičský preukaz skupiny B
• charakterizuje Vás komunikatívnosť, spoľahlivosť, ťah na bránku a tímovosť
• máte schopnosť samostatne riešiť problémy

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora náhradných dielov v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Grujbárová
E-mail: poslať životopis