Pridať inzerát

Administrátor systému COUPA

LKQ SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacpravidelné mesačné a kvartálne odmeny budú upresnené na pohovore
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude podieľať sa na implementácii systému Coupa – Procur to Pay systém pre Indirect spend v rámci všetkých krajín regiónu.
Po zavedení sa stávate špecialistom pre tento nástroj a zaisťujete maximálnu podporu, predovšetkým:
• Ste hlavnou podporou počas používania systému v rámci regiónu
• Komunikujete s ostatnými Coupa administrátormi v rámci celej sieti LKQ
• Vediete zaškolenie nových užívateľov systému
• Komunikujete s dodávateľmi a nákupcami a ďalšími užívateľmi naprieč spoločnosťou v rámci celého regiónu
• Pripravujete a aktualizujete dáta a dodávateľské ponuky v systéme

- Príjemné pracovné prostredie a kolektív
- Zázemie v stabilnej, prosperujúcej a globálnej spoločnosti
- Zaujímavú prácu s možnosťou sebarealizácie v oblasti Procurement
- Možnosť kariérneho rastu v rámci štruktúr na európskej úrovni
- Možnosť práce z home officu
- Bezplatné parkovanie v mieste pracoviska
- Zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
- Pravidelné rozvojové a vzdelávacie aktivity (soft skills, jazykové vzdelávanie)
- MultiSport kartu s príspevkom od zamestnávateľa
- Kávový servis a pitný režim na pracovisku (nie ste kávičkár? Nevadí, máme v ponuke aj široký výber čajov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Oracle - Pokročilý
Coupa - Pokročilý

- Vzdelanie vo finančnej alebo obchodnej oblasti alebo minimálne 3 roky preukázateľnej praxe
- Skúsenosť so systémom Coupa na užívateľskej úrovni výhodou
• Angličtina – každodenná komunikácia (slovom aj písmom)
• Úroveň počítačových znalostí: MS Office – veľmi dobrá znalosť
• Skúsenosti s finančnými ERP systémami VÝHODOU
• Analytické schopnosti
• Komunikatívna, trpezlivá osobnosť, ktorá vie ostatným pomôcť s riešením problému

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora náhradných dielov v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov