Pridať inzerát

Category buyer – Indirect Procurement

LKQ SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacQ odmeny do výšky 2400 EUR v závislosti od seniority uchádzača a plnenia plánu
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za pridelené kategórie v rámci regiónu
- Príprava plánu úspor v rámci pridelených kategórií a dohľad pri ich dosahovaní
- Sledovanie a riadenie projektov na optimalizáciu nákupných podmienok
- Vedenie obchodných rokovaní s tuzemskými a zahraničnými dodávateľmi
- Komunikácia s oddeleniami naprieč spoločnosťou v rámci CEE regiónu (7krajín)
- Účasť na zahraničných rokovaniach

- Príjemné pracovné prostredie a kolektív
- Zázemie v stabilnej, prosperujúcej a globálnej spoločnosti
- Zaujímavú prácu s možnosťou sebarealizácie v oblasti Procurement
- Možnosť kariérneho rastu v rámci štruktúr na európskej úrovni
- Možnosť práce z home officu
- Bezplatné parkovanie v mieste pracoviska
- Zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
- Pravidelné rozvojové a vzdelávacie aktivity (soft skills, jazykové vzdelávanie)
- MultiSport kartu s príspevkom od zamestnávateľa
- Kávový servis a pitný režim na pracovisku (nie ste kávičkár? Nevadí, máme v ponuke aj široký výber čajov)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomiké / technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Komunikatívny tímový hráč
- Schopnosť pracovať v dynamickom prostredí a napriek tomu sa dokázať sústrediť na detaily
- Veľmi dobré analytické schopnosti
- Nevyhnutná prax v oblasti obstarávania a nákupu minimálne 3 roky

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora náhradných dielov v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov