Pridať inzerát

Špecialista predaja náhradných dielov na Call Centre

LKQ SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 980 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý rád komunikuje a je proklientsky orientovaný, pretože jeho náplňou práce bude predovšetkým:

- vybavovanie telefonických a e-mailových objednávok
- online chat s našimi zákazníkmi – u nás neodpovedá robot
- aktívne vyhľadávanie dielov v katalógoch
- podávanie informácií o prebiehajúcich akciách a dostupnosti tovaru
- komunikácia s našimi pobočkami
- práca so skladovým systémom

- prácu v dynamickom mladom kolektíve zamestnancov
- zázemie v stabilnej, prosperujúcej a globálnej spoločnosti
- možnosť kariérne rásť na lokálnej ale aj európskej úrovni
- bezplatné parkovanie v mieste pracoviska
- zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment
- pravidelné rozvojové a vzdelávacie aktivity
- MultiSport kartu s príspevkom od zamestnávateľa
- 2 dni extra voľna navyše
- zaškolenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ste orientovaný na zákazníka s osobným prístupom
- ste veľmi komunikatívna osoba, ktorej bude vyhovovať tráviť väčšinu pracovnej doby s telefónom na uchu
- viete aktívne počúvať
- ste samostatný ale zároveň chcete byť súčasťou nášho tímu
- ste orientovaný na výsledok práce
- ovládate prácu s PC na užívateľskej úrovni
- komunikácia v angličtine Vám nerobí problém
- máte predchádzajúcu skúsenosť v oblasti poradenstva a predaja náhradných dielov – bude to považované za výhodu

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora náhradných dielov v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov