Pridať inzerát

Skladník

LKQ SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 765 - 1 100 EUR/mesiaczáklad 765 € + 275 € variabilná zložka + zákonné príplatky + výkonnostný bonus pri preplnení plánu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manipulovaním s náhradnými dielmi pre všetky vozidlá a motorky
• naskladňovaním a vyskladňovaním
• kompletným vychystávaním tovaru (pikovanie, balenie, expedovanie)
• prácou so skenerom

• MZDU, ktorej výška je v tvojich rukách
• keď Vás nájdeme, tak Vás aj odmeníme fixným platom plus motivujúcim finančným ohodnotením: mzda je rozdelená na základ 765 € + 275 € variabilná zložka + zákonné príplatky + výkonnostný bonus pri preplnení plánu
• možnosť nadčasov, ktoré sú vyplácané podľa Zákonníka práce
• mzdu vždy načas na bankový účet
• zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
• prácu v príjemnom kolektíve zamestnancov
• zaškolenie
• pitný režim na pracovisku zdarma
• možnosť vzdelávania sa a ďalej sa rozvíjať
• MultiSport kartou – aj keď manuálnej práce budete mať dosť, dá sa využiť aj na regeneráciu
• zamestnanecké ceny na sortiment náhradných dielov

Vyhlasujeme pátranie na nových kolegov, ktorí sa neboja každodennej manuálnej práce :-)
NIKDY NIE JE NESKORO SA K NÁM PRIDAŤ... PREČO?:
• Lebo sme najväčší logistický sklad pre aftermarketový trh a zásobujeme denne najväčších lídrov v predaji náhradných dielov pre motorové vozidlá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2022 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora náhradných dielov v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt