Pridať inzerát

Mechanik vzduchotechniky a chladiacich zariadení

LKM Lüftung-Haustechnik GmbH & Co KG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 EUR/mesiacmožnosť zvýšenia mzdy na základe odbornej spôsobilosti uchádzača a pracovných skúsenostiach, cestovné náhrady a diéty
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž, sprevádzkovanie a servis vzduchotechnických a chladiacich zariadení a klimatizácií, samostatná práca podľa výkresov a zadania. Projekty na území celého Rakúska, 4 pracovné dni v týždni, kompenzácia cestovných nákladov.

Firemné vozidlo a mobil, diéty, možnosti rozvoja v dynamickom tíme. Trvalý pracovný pomer, pracovná zmluva v rakúskej spoločnosti.
Ubytovanie je poskytované a hradené spoločnosťou, takže bezplatné.

O ponúkanom pracovnom mieste je možné informovať sa v slovenčine. Uchádzač môže byť zamestnaný podľa vlastného výberu na pracovnú zmluvu priamo v spoločnosti, alebo v rakúskej agentúre dočasného zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik/Mechanik vzduchotechniky a chladiacich zariadení

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Montáž a servis vzduchotechniky a chladiacich zariadení

Prax v odbore, skúsenosti kontaktu so zákazníkmi, skúsenosti v oblasti chladiacej techniky a uvedenia do prevádzky klimatizačných zariadení, remeselná zručnosť a technické myslenie

Spoločnosť sa zaoberá plánovaním, montážou, sprevádzkovaním a servisom klimatizačnej techniky a chladiacich zariadení.