Realitný maklér - práca s databázou majiteľov nehnuteľností, podpora call centra pre maklérov samozrejmosťou

LKLT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 5 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PÔSOBÍTE V MIESTE VÁŠHO BYDLISKA ALEBO KDEKOĽVEK NA SLOVENSKU BEZ OBMEDZENIA, AJ V PRÍPADE, ŽE V DANEJ LOKALITE NEMÁME KANCELÁRIU.

Pridajte sa k nám a naučíme Vás všetko (aj keď ste robili úplne v inej profesii) o nehnuteľnostiach a presvedčíte sa, že sme spoločnosť zameraná na výsledok no s efektívnym systémom ktorý nespôsobuje stres. Nepožadujeme od maklérov, aby vysedávali v kancelárii, práca aj z domu a popri inom zamestnaní.

PODPORA CALL CENTRA :
- OBHOSPODARUJETE NAVOLANÉ STRETNUTIA!!! VAŠOU ÚLOHOU JE LEN ÚSPEŠNE DOTIAHNUŤ OBCHOD A ZAROBIŤ.
-aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
-obhliadky nehnuteľností a ich fotenie
-sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
-flexibilný pracovný čas
- FIX 300 EUR MESAČNE V PRÍPADE SPLNENIA PODMIENOK SPOLUPRÁCE POČAS PRVÝCH 3 MESIACOV.

NAJVÄČŠÍ BENEFIT JE CALL CENTRUM KTORÉ SA STARÁ O PODPORU PREDAJA!!! NAJVAČŠIA DATABÁZA KONTAKTOV MAJITEĽOV NEHNUTEĽNOSTÍ NA SR.

Pridajte sa k nám a odpadne vám veľa administratívnych, právnych a ekonomických úkonov, reklamných poplatkov za inzercia nehnuteľností, google reklamu, realitný softvér atď. S nami získate know-how ako čo najlepšie profesionálne predávať nehnuteľnosti. Máme vlastný firemný softvér .
Motivačné odmeňovanie:
bonus z každého obchodu za firemnú reklamu na vašom aute
bonus z každého obchodu pre maklérov bez kancelárie v danom okrese
bonus pre manažérov z obratu pobočky
vernostný/kariérny rast podľa dosiahnutého obratu za predchádzajúci rok
firemné celoslovenské a lokálne akcie
najlepší odmeňovací systém 50-70% z provízie predaja

TOP MAKLÉRI SPOLOČNOSTI MAJÚ MOŽNOSŤ RIADIŤ SI SVOJ TÍM MAKLÉROV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

REALITNÝ KANCELÁRIA L-REALITY

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CHUŤ PRACOVAŤ A BYŤ ÚSPEŠNÝ

PERSONÁLNA AGENTÚRA

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov