Pridať inzerát

Vodič - preprava krmnych zmesí

LK Logistik SK s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Nástup možný ihneď!
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladného vozidla - na dopravu kŕmnych zmesí cisternou.Výjazdy a návraty vždy z/do Kendic, každý deň ste doma!

Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej .spoločnosti na dobu neurčitú.
Základnú mzdu + odmeny.
Riadne platíme všetky odvody, nadčasy a príplatky.
Poskytujeme pracovné oblečenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

- prax s prívesom a/alebo návesom je podmienkou
- karta vodiča
- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav
- spoľahlivosť
- možnosť dochádzania do práce - Kendice

LK Logistik SK s.r.o. je zabehnutá, moderná a profesionálna spoločnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov