Pridať inzerát

Operátor výroby

LIZZO BAGS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Duklianska 2758, Bardejov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiacodmeny a bonusy
  • Termín nástupu: 15.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž cestovných kufrov,
- obsluha strojového zariadenia na vtláčanie a tvarovanie plastovej hmoty do foriem,
- manipulácia s vylisovaným plastovým produktom a súvisiacimi dielmi,
- lepenie, spájanie, kompletizovanie plastových a textilných komponentov do finálnych výrobkov,
- balenie výrobkov a ich príprava na expedíciu,
- zabezpečovanie nepretržitého chodu výrobnej linky v zmysle pokynov zamestnávateľa.

Osobné príplatky podľa dosiahnutých pracovných výsledkov. Výhodné pracovné podmienky.

pre dohodnutie termínu a pohovoru je potrebné aby uchádzač kontaktoval spoločnosť na tel. č. 091

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

pracovitosť, disciplinovanosť, práva v kolektíve, asertivita

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je výroba cestovných kufrov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov