Pridať inzerát

Asistent predaja - predajňa Littleone - BORY MALL

Littleone s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj sortimentu pre bábätká a deti v predajni Littleone v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave.
LITTLEONE je predajňa, ktorá ponúka dizajnové škandinávske produkty pre bábätká a deti. Pracuje u nás malý okruh ľudí, ktorí majú medzi sebou veľmi dobré vzťahy a radi by sme do svojho tímu privítali možno práve Teba, ak si milá, pozitívna a komunikatívna osoba :)
Ak máš rada deti, je to pre nás veľké plus :)

Stručný popis náplne práce:
: Aktívna komunikácia so zákaznikmi
: Predaj produktov a práca s kasou (terminál, hotovosť) - prax s kasou je vítaná - Money S3
: Robenie denných uzávierok
: Starostlivosť o predajňu
: Preberanie tovaru, robenie inventúr
: Pracovná doba je cca 80 hodín za mesiac
: Balenie balíkov na eshop
: Pozícia je vhodná pre brigádničku, ktorej vyhovuje cez týždeň poobedná pracovná doba (16:30-21:00) a práca aj počas víkendov(2 víkendy z mesiaca)

:odmeny v závislosti od mesačnej tržby (1% z celkovej mesačnej tržby)
:príplatky za prácu cez víkend
:zľavy na ponúkané produkty
:pozícia vhodná pre študentku VŠ, nakoľko hľadáme niekoho na poobednú prácu cez týždeň (16:30-21:00) a na prácu počas 2 víkendov.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy nám posielajte s FOTKOU!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

Prax s pokladňou je vítaná

Práca je vhodná pre milú, usmiatu, pozitívnu, KOMUNIKATÍVNU a zodpovednú osobu, ktorá vždy rada poradí, pomôže s výberom darčekov, výbavičky pre bábätká a iných produktov, ktoré ponúkame.

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá maloobchodným predajom zameraným na detský sortiment.

Adresa spoločnosti

Tomášikova 16551/5
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov