Pridať inzerát

Operátor výroby, Ružomberok

Liptovská potravinárska spoločnosť, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiacročný bonus a ďalšie zamestnanecké benefity
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Liptovská potravinárska spoločnosť, jeden z popredných spracovateľov zemiakov a zemiakových výrobkov na Slovensku a najväčší výrobca tradičných Liptovských drobov. Pre náš novobudovaný výrobný závod, ktorý patrí medzi najmodernejšie závody v spracovaní zemiakov v strednej Európe hľadáme operátora výroby.

Práve otvárame jeden z najmodernejších závodov na spracovanie zemiakov a vašou úlohou bude zabezpečovať chod výrobnej linky a výrobných procesov. Budete pracovať na modernej automatickej linke na výrobu zemiakov, spúšťať, nastavovať a optimalizovať chod strojov a zabezpečovať kvalitu výsledného produktu. V súčasnosti je naplánovaná jednozmenná prevádzka, avšak najneskôr od roku 2022 plánujeme prejsť na dvojzmennú.
V rámci motivačných progamov pre zamestnancov ponúkame ročné odmeny, firmené produkty zadarmo a rôzne firemené spoločenské akcie.

Vaše zodpovednosti :
• Obsluha linky na čistenie, triedenie, váženie a balenie zemiakov
• Obsluha varných pecí na zemiaky
• Obslužné práce pri linke – naskladňovanie výrobkov do skladu, presun materiálov po
výrobnej hale, pomoc pri paletovaní výrobku
• Sanitácia a čistenie linky
• V prípade záujmu možnosť zaškolenia na údržbu strojov

- kompletné zaškolenie
- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- 5 týždňov dovolenky
- stravenky
- teambuildingové aktivity hradené zamestnávateľom
- zľava na firemné produky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti na podobnej pozícii min 3 roky
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Dobrý zdravotný stav (práca v potravinárstve)
Flexibilita (možná práca na zmeny)

Sme Liptovská potravinárska spoločnosť, jeden z popredných spracovateľov zemiakov a zemiakových výrobkov na Slovensku a najväčší výrobca tradičných Liptovských drobov. Pre náš novobudovaný výrobný závod, ktorý patrí medzi najmodernejšie závody v spracovaní zemiakov v strednej Európe hľadáme nových pracovníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kosovo 1553
034 01 Ružomberok