Pridať inzerát

Skladník, Ružomberok

Liptovská potravinárska spoločnosť, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacročný bonus a ďalšie zamestnanecké benefity
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve otvárame jeden z najmodernejších závodov na spracovanie zemiakov a vašou úlohou bude zabezpečovať prevádzku skladu zemiakov a skladu hotových výrobkov. Budete pracovať vo výrobnom závode ktorý prechádza výraznou modernizáciou, zabezpečovať chod skladov surovín a hotových materiálov. V súčasnosti je naplánovaná jednozmenná prevádzka, avšak najneskôr od roku 2022 plánujeme prejsť na dvojzmennú.

V rámci motivačných programov pre zamestnancov ponúkame ročné odmeny, firemné produkty zadarmo a rôzne firemné spoločenské akcie.

Vaše zodpovednosti :
• Nakládka a vykládka kamiónov a distribučných áut
• Organizácia skladu
• Obsluha triediacej linky na zemiaky (nakládka a vykládka paliet na linku)
• Pomoc pri finalizácii produktu – paletovanie a prevoz do skladu hotových výrobkov
• V prípade záujmu možnosť zaškolenia na údržbu strojov

- kompletné zaškolenie
- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- 5 týždňov dovolenky
- stravenky
- teambuildingové aktivity hradené zamestnávateľom
- zľava na firemné produky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti na podobnej pozícii min 3 roky
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Preukaz na riadenie vysokozdvižného vozíka
Dobrý zdravotný stav (práca v potravinárstve)
Flexibilita (možná práca na zmeny),

Sme Liptovská potravinárska spoločnosť, jeden z popredných spracovateľov zemiakov a zemiakových výrobkov na Slovensku a najväčší výrobca tradičných Liptovských drobov. Pre náš novobudovaný výrobný závod, ktorý patrí medzi najmodernejšie závody v spracovaní zemiakov v strednej Európe hľadáme nových pracovníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kosovo 1553
034 01 Ružomberok