Pridať inzerát

Operátorka zariadení v práčovni a čistiarni

Lipra, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zápotockého, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 750 EUR/mesiacpríplatky za zmennosť výkonnostné príplatky príplatky za prácu v noci
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš pracovať, čaká ťa u nás stabilná práca v priateľskom kolektíve, v spoločnosti, kde ľudia, ktorí chcú, sa nikdy nestratia. Všetko, čo k práci potrebuješ ťa naučíme, len sa musíš to chcieť naučiť.
Operátorka zariadení v práčovni a čistiarni obsluhuje pracie stroje, žehliče - vkladá bielizeň do žehliča a následne skladá , dávkuje pracie, prípadne dočisťovacie prostriedky. Triedi bielizeň. Vykonáva práce súvisiace s balením, prípadne skladovaním bielizne.
Mesačná mzda brutto min. 650,-EUR

práca v malom kolektíve
príplatky za zmennosť
výkonnostné príplatky
stravné lístky
pracovný odev dodávaný zamestnávateľom
používanie služobného telefónu na prevádzke
využívanie služieb práčovne so zamestnaneckými zľavami

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná pre ženy
výhodou sú znalosti v obore textilného, prípadne chemického priemyslu, alebo znalosti šitia na šicom stroji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

praktické myslenie
tímová práca
trpezlivosť
spoľahlivosť
vnútorná stabilita
manuálna zručnosť

Práčovňa pre hotely, penziony a obyvateľov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zápotockého 1232
031 01 Liptovský Mikuláš