Pridať inzerát

Prípravár / Umývač motorových vozidiel

LION CAR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac+ príplatok po zaučení + výkonnostná zložka
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- umývanie, vysávanie, odvoskovanie a tepovanie nových a servisovaných vozidiel
- umývanie a údržba vozidiel vozového parku
- príprava na odovzdanie nových vozidiel
- zodpovednosť za poriadok a čistotu na pracovisku

- práca v stabilnej spoločnosti

Váš štruktúrovaný životopis s fotografiou pošlite na dole uvedenú adresu.
Všetkým záujemcom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz skupiny B nevyhnutnou podmienkou
- zodpovednosť
- flexibilnosť
- fyzická zručnosť

Už 18 rokov sme spoločnosťou s pozíciou lídra na trhu predaja a servisu motorových vozidiel. Medzi naše hlavné činnosti patrí predaj a servis osobných a úžitkových vozidiel značky Peugeot, Citroën, Nissan a BMW. Profesionálny personál, príjemné prostredie a moderne vybudovaný servis nám umožňujú poskytovať našim zákazníkom najširšiu možnú paletu služieb pod jednou strechou LION CAR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Partizanska cesta 83
974 01 Banska Bystrica
www.lioncar.sk