Pridať inzerát

Špecialista finančného oddelenia_Účtovník

Linxon Slovakia Engineering s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda od 1500Euro brutto základná mzda bude stanovená na základe skúseností a zručností kandidáta
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme dynamického kolegu/kolegyňu, ktorý/á má záľubu v účtovníctve, nebojí sa učiť nové veci a pomôže nášmu finančnému oddeleniu v oblasti účtovníctva.

Aké sú hlavné úlohy pozície?
*mesačné účtovné uzávierky v systéme Oracle a Hyperion
*manažment bankových účtov/ sledovanie fakturácií a inkás
* mesačné hlásenie DPH
* ročná účtovná uzávierka
* podpora tímu v oblasti vyúčtovania drobných výdavkov
* podpora manažmentu v oblasti účtovníctva (poradenstvo, informácie, reporty)
* poskytuje súčinnosť pri interných finančných auditoch, pripravuje relevantnú dokumentáciu
* komunikuje a podporuje finančné oddelenie vo Švajčiarsku, poskytuje potrebné dáta, včas upozorňuje na prípadné problémy, v snahe zabezpečiť plynulosť procesov

* stabilná rastúca medzinárodná spoločnosť
* možnosť aktívne využívať a rozvíjať cudzie jazyky
* pružná pracovná doba, čiastočná práca z domu (2-3 dni v týždni)
* voľné dni nad rámec zákona
* nadštandardné príspevky pre prácu z domu, príspevky na stravu
* príspevky do III. DDP
* pravidelné navyšovanie miezd
* firemné podujatia
* vitamínové balíčky
* nadštandardný mobil s dátovým balíkom aj na súkromné účely

Si dynamická osobnosť, ktorá má aspoň 3-ročnú skúsenosť s účtovníctvom?
Chceš profesne rásť v prostredí úspešnej medzinárodnej spoločnosti ?
Ovládaš aspoň na komunikačnej úrovni NJ a dorozumieš sa v AJ ?
Ak je Tvoja odpoveď 3 x ÁNO, tak hľadáme práve Teba.
Tešíme sa na Tvoj životopis!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie ekonomického smeru podmienkou

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Oracle - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky praxe v účtovníctve

* orientácia na detail
* analytické myslenie
* schopnosť prioritizovať
*dobrá znalosť Excelu
* Oracle - min. základy
*Hyperion - veľkou výhodou
* AJ na komunikačnej úrovni + NJ min. na komunikačnej úrovni (vyššia znalosť NJ je veľkou výhodou)

Shaping energy solutions to empower sustainable connectivity.
Linxon is a joint venture company set up by SNC-Lavalin and Hitachi-ABB Power Grids to turnkey electrical AC substation projects, combining SNC-Lavalin’s project management expertise and ABB’s deep technological knowledge.
Linxon’s vision is to deliver the best market offer for turnkey substation projects through world-class power technologies and highest level of competence in managing infrastructure projects
As one of the leading engineering companies, we help our customers with turnkey solutions in the field of substations for power transmission, renewable energy and transportation.
As a single point of contact we combine the accumulated knowhow of key-suppliers and contractors so that customers benefit from efficient solutions, increased industrial productivity and a lower environmental impact in a sustainable way.

Adresa spoločnosti

Magnezitárska 2/C
04013 Košice