Pridať inzerát

Animátor

LINKITALY, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Taliansko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nové pracovné príležitosti v Taliansku. Ty Animátor!

Hľadáme záujemcov pre dôležité hotely a villaggia v Taliansku.

Hľadáme najmä:

• detských animátorov športových animátorov a hostesky;

Termín: od júna do septembra. Napíšte nám od kedy do kedy ste k dispozícii počas letnej sezony.

Destinácie: Emilia Romagna, Sardínia, Sicília a Toskánsko.

Plat: od 700 € mesačne.

Pracovná doba: 8 hodín / denne

Výhoda: strava, ubytovanie a preplatenie cestovných nákladov.

Vyžadujú sa znalosti anglického, nemeckého alebo talianskeho jazyka.

Záujemcovia prosím pošlite svoj životopis na adresu: martina@linkitaly.sk

Budeme ťa kontaktovat do 48 hodín.

Čakáme Ťa !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

0

www.linkitaly.sk

Adresa spoločnosti