Pridať inzerát

Sales Trainee - Start kariéry v salesu!

Lindt & Sprüngli (CEE) s.r.o.

  • Místo práce: Zuckermandel, Žižkova, Staré Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 5,5 EUR/hod.Výše mzdy se odvíjí od kompetencí a rozsahu zkušeností kandidáta. Uvedená částka je minimální výše hodinové sazby.
  • Termín nástupu: Co nejdříve
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vynikající příležitost pro čerstvé absolventy či studenty VŠ se zájmem o oblast obchodu v FMCG.

Studujete v Bratislavě a rádi byste získali cenné zkušenosti u zavedené společnosti?

Zajímá vás práce Key Account Managerů (KAM) a chtěli byste s nimi úzce spolupracovat?

Hledáte stabilního zaměstnavatele, který vám umožní rozvinout svůj talent a bude s vámi počítat i do budoucna? Pak vás jistě osloví naše příležitost k dlouhodobé spolupráci.

Společnost Lindt & Sprüngli, vedoucí značka v segmentu prémiové čokolády, hledá do svého týmu v Bratislavě vhodné kandidáty na pozici SALES TRAINEE (brigáda) se zaměřením na SLOVENSKÝ trh. Nabízíme atraktivní možnost nastartovat svou profesní dráhu v prostředí týmu našich skvělých Key Account Managerů.

Jste aktivní student či absolvent, kterému nechybí odvaha a chuť učit se nové věci?
Hovoříte plynně SLOVENSKY a ovládáte ANGLIČTINU na komunikativní úrovni?
Nebojíte se výzev, jste komunikativní týmový hráč a orientujete se v Excelu? Pošlete nám Váš životopis, protože....

...hledáme nového kolegu, kterého bude bavit:
- Komunikace se zákazníky
- Příprava návrhů a materiálů dle instrukcí KAMů
- Spolupráce s oddělením logistiky a customer service
- Aktualizace promoplánů
- Příprava prezentací
- Lokální i mezinárodní reporting, práce se SAPem
- Tvorba cenových nabídek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Práci pro prestižní společnost s produkty nejvyšší kvality.
- Různorodou pracovní náplň v atraktivním prostředí a kooperativním týmu.
- Flexibilní pracovní dobu.
- Možnost osobního i profesního rozvoje.
- Radost ze sladkých ochutnávek a spoustu energie :-)

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Jsme švýcarská společnost s vášní pro čokoládu, kterou vyrábíme a prodáváme od roku 1845. Společnost Lindt & Sprüngli rozšiřuje svůj tým na Slovensku a aktuálně hledá nového kolegu či kolegyni, s kterým/kterou budeme moci sdílet naši misi okouzlit svět prémiovou čokoládou.