HR recruiter/HR špecialista na polovičný úväzok - jedinečná šanca viac preniknúť do sveta HR v nadnárodnej korporátnej spoločnosti

Lindström, s.r.o.

  • Miesto práce: Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiacUvedená mzda odzrkadľuje prácu na polovičný úväzok
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš nos na správnych ľudí, miluješ hľadať talenty a chceš vedieť viac o svete HR?
Do nášho kolektívu hľadáme energického, dynamického a zodpovedného HR - istu/HR - istku, ktorý/ktorá má skúsenosti s náborom, nebojí sa nových výziev a chce sa v oblasti HR posúvať ďalej.

Ak si sa našiel/našla v riadkoch vyššie, pozorne čítaj ďalej:

Tvojou náplňou práce bude:
- tvorba kreatívnych pracovných inzercií
- aktívne oslovovanie kandidátov prostredníctvom viacerých platforiem: Profesia, LinkedIn, Jobs, Fb...
- komplexné zabezpečenie výberového procesu špecifických pozícií
- komunikácia s personálnymi agentúrami
- procesovanie nástupu a výstupu zamestnancov
- príprava PZ, dodatkov k zmluvám
- príprava podkladov pre mzdy
- pomoc s vedením personálnej agendy
- administratíva spojená s HR
- podpora priameho nadriadeného/priamej nadriadenej

- kafetéria
- káva, čaj na pracovisku
- možnosť flexibilnej pracovnej doby
- možnosť home officu po skončení skúšobnej doby
- skvelý kolektív :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Hľadáme parťáka/parťáčku do nášho tímu, ktorý/ktorá sa nebojí práce a rýchle tempo ho/ju neodradí, má zmysel pre detail a chuť posúvať veci vpred, odvahu čeliť novým výzvam a prirodzená zvedavosť je jeho/jej prednosťou :)

Zaujali Ťa tieto riadky? Čakáme na Tvoje CV :)

Už viac než 23 rokov sme našim zákazníkom spoľahlivým partnerom pre pracovné odevy, priemyselné utierky a čistiace rohože. Sme schopní nájsť riešenie rovnako pre veľké spoločnosti, ako aj pre malú firmu. Naše servisné centrum je situované v Trnave, ale naši zákazníci sú obslúžení na celom území Slovenska.

Lindström s.r.o. je súčasťou Lindström Group, poprednej európskej spoločnosti pre oblasť prenájmu a servisu textílií.

Informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na https://lindstromgroup.com/sk/osobne-udaje/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov