Pridať inzerát

Store Sales Manager/ka - Trnava, City Arena

Lindex Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Store Sales Manager

Ste od prírody vodcovský typ s láskou k móde a robíte všetko preto, aby sa zákazníci cítili skvelo? Chcete byť súčasťou spoločnosti, ktorá podporuje a inšpiruje ženy? Práve teraz zháňame kolegov na pozíciu Store Sales Manager do nášho tímu na pobočke v OC City Arena.

Vaša úloha v tíme.

Ako Store Sales Manager ste ten, kto sa stará o to, aby na predajni bežalo všetko ako má. Od každodenných úloh a zabezpečenia dodržiavania konceptu predajne, až po jej neustály rozvoj a udržiavanie zisku. Ste kľúčovým hráčom, ktorý pomáha Lindexu v raste. Máte na starosti rozpočet, personál, pracovné prostredie a bezpečnosť. A čo je najdôležitejšie - vediete svoj tím a spoločne sa staráte o to, aby si zákazník z nakupovania odniesol čo najlepší možný zážitok.

Toto je stála pozícia na 40 hodín týždenne, dátum nástupu je určený po dohode.

Ste to práve vy?

Veríme, že ste človek s dobrými komunikačnými a vodcovskými schopnosťami. Máte elán a viete robiť business rozhodnutia. A idete príkladom - ako už svojou láskou k móde, schopnostiam určiť si priority, alebo spôsobom, akým dokážete mať zákazníka vždy na prvom mieste. Motivovanie, rozvíjanie a vedenie tímu je pre vás úplne prirodzené a vďaka tomu môžete spoločne dosiahnuť skvelých výsledkov.
Baví vás pracovať v neustále sa meniacom prostredí, kde máte možnosť rásť a učiť sa novým veciam. Vedenie seba samého, aktívny seba rozvoj, ale aj prijímanie a poskytovanie spätnej väzby sú veci, ktoré poznáte veľmi dobre. Zaujímajú vás digitálne nástroje a to, ako vám a vašim kolegom môžu pomôcť pri práci na predajni. Veríte v súdržnosť a motivuje vás možnosť ovplyvniť jeden druhého. A toto znie pravdepodobne tiež ako vy:
• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Skúsenosti s vedúcou pozíciou v oblasti služieb
• Angličtina, slovom aj písmom
• Sebaistota pri práci s digitálnymi pracovnými nástrojmi
• Výhodou sú skúsenosti s prácou v oblasti predaja, najlepšie v módnom odvetví

My sme Lindex.

V prípade, že nás ešte dosť dobre nepoznáte, môžeme vám povedať toto: Sme globálna módna spoločnosť zo Švédska a ponúkame dámske a detské oblečenie a spodné prádlo. Existujeme, aby sme podporovali a inšpirovali ženy po celom svete. To je naše vyššie poslanie. Naša oddanosť ženám, udržateľnosti a zákazníkom sa odráža vo všetkom, čo robíme. Zameriavame sa na to pri každom kroku našej cesty. Cesty k tomu stať sa celosvetovo zavedenou a udržateľnou módnou značkou, kde je digital-first prirodzenou súčasťou našej práce.
V Lindexe je všetko, čo robíme, poháňané ľuďmi. A že nás je. Celkovo asi 4000 ľudí. Sme ako veľká rodina. S hodnotami, ktoré nám pomáhajú v raste. A veríme, že je lepšie robiť veci spoločne. Pretože dva je viac ako jeden a spoločne môžeme mať väčší dopad. Pokiaľ to vnímate rovnako, budete pravdepodobne skvelým členom nášho tímu.
Máte z toho dobrý pocit a chcete sa k nám na našej ceste pripojiť?
Prihláste sa ešte dnes, nemôžeme sa totiž dočkať, až sa toho o vás dozvieme viac. Nakoľko sme naozaj netrpezliví a čo najskôr chceme nájsť tú správnu osobu, ktorá sa pripojí k nášmu tímu, budeme kandidátov vyberať postupne. To znamená, že môžeme proces hľadania ukončiť skôr, než v stanovenom termíne.

Zoznámte sa s niektorými kolegami z našich predajní.

- od 1100 € brutto/mesačne
- stravné lístky v hodnote 3,83 €
- zľavy na nákup tovaru
- Multisport karty
- veľa rôznych školení
- možnosť zúčastniť sa zaujímavých projektov v Českej republike

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Lindex je švédska módna firma, ktorá sa predáva vo Švédsku, Nórsku, Fínsku, v Pobaltských krajinách, v Českej a Slovenskej republike, Bosne a Hercegovine a na Blízkom východe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Poštová 3
811 06 Bratislava