Pridať inzerát

Finančný manažér/Hlavný účtovník (M/Ž)

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nozdrkovce, Trenčín-Biskupice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od praktických skúsenosti, schopností a zručností kandidáta
  • Termín nástupu: 1.9.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na ekonomickom oddelení hľadáme skúseného vedúceho/vedúcu, ktorý bude zodpovedať za:
- Metodické vedenie ekonomického oddelenia
- Účtovanie neštandardných účtovných operácií (interné doklady, zmeny majetku, leasingov, dane, atď.)
- Príprava daňových priznaní k DPH, dani z motorových vozidiel, Oznámení o dani vyberanej zrážkou
- Spolupráca pri finančnom plánovaní
- Spolupráca pri reportingu s oddelením Controllingu
- Komunikácia so štatutárnym audítorom a s daňovým poradcom pri príprave Daňového priznanie k DzP

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- benefity podľa vlastného výberu - máme Cafeteriu
- flexibilný pracovný čas
- možnosť karty MultiSport
- odborný a profesijný rast
- jazykové kurzy hradené zamestnávateľom
- príjemný pracovný kolektív

Spolu s odpoveďou na inzerát pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom, ktorých do termínu výberového konania nebudeme kontaktovať, aj touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
- Minimálne 3-5 ročné pracovné skúsenosti na podobnej pozícii (hlavný účtovník, senior controller ...)
- Komplexná znalosť podvojného účtovníctva, daňového systému a znalosť IAS/IFRS
- Skúsenosť s vedením menšieho tímu
- MS Excel – expert
- AJ – B2 (aktívna komunikácia)
- Skúsenosti s prácou v MS Dynamics NAV výhodou
- Analytické a koncepčné myslenie
- Flexibilita, zvládanie stresu

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku produktov a služieb, zahŕňajúcu nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradné diely, regálové systémy na mieru, poskytuje autorizovaný servis vozíkov, komplexné služby a poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, navrhuje optimalizáciu flotily a logistické riešenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nozdrkovce 1798
911 04 Trenčín