Pridať inzerát

Skladník-zásobovač

LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 2002/6, Krupina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacZákladná hodinová mzda 4,32 € + prémie od 0-25% z hod.mzdy + poobedný príplatok 0,55 € / za hod. v poobednej zmene + odmena za docházku 0,45€ /0,90€ za každú odprac.hodinu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príjem, zaskladnenie a výdaj materiálu na základe príslušnej dokumentácie
• Presun a manipulácia s materiálom na miesta určené vedúcim zmeny
• Vedenie potrebnej evidencie pri preberaní materiálu, v sklade a pri zásobovaní
• Evidencia stavu zásob prostredníctvom skladového systému
• Udržiavanie poriadku na pracovisku

Práca na 2 zmeny - ranná zmena od 6.00h do 14.00h., poobedná zmenaod 14.00h do 22.000h

- Zaškolenie na uvedenú pracovnú pozíciu
- Dni pracovného voľna navyše - Sick day
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Víkendový príplatok 5,-€ /zmenu
- Príspevok na nápojové automaty
- Príspevok na masáž 2x za mesiac
- Príspevok na dopravu podľa km
- Zvýhodnené stravovanie priamo vo firme
- Zamestnanecké zľavy na vyrábané produkty
- Ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- ochota učiť sa

LIND MOBLER SLOVAKIA, s. r. o. je veľmi úspešná a stabilná firma v oblasti výroby kvalitného a moderného čalúneného nábytku, na Slovensku pôsobí už od roku 2000. Prudký a trvalý rast si vyžaduje dynamických zamestnancov, ktorí sú ochotní ísť spoločne touto úspešnou cestou. V súčastnosti má viac ako 820 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Žigová
Tel.: +421455550070
E-mail: poslať životopis