Kuchár v celoročnej prevádzke ,,Tankovňa Lumax" na Slnečných jazerách

LINATA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slnečné jazerá - juh, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiac- výška mzdy bude upresnená na osobnom pohovore. S odmenami a príplatkami až do výšky 1500€/netto
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava surovín .
- Samostatná príprava jedál teplej a studenej kuchyne.
- Podieľanie sa na plánovaní denného menu.
- Sledovanie skladových zásob
- Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.

- práca v príjemnom a modernom prostredí
- motivačné a spravodlivé odmeňovanie
- výborný kolektív
- zamestnanecké zľavy

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku a aktuálnu fotografiu e- mailom na doleuvedenú adresu.

Priložte, prosím, nasledujúci text:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti Linata s.r.o., aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.8.2021 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na zákazníka a služby
- príjemné vystupovanie, ústretový prístup
- komunikatívnosť
- zmysel pre poriadok
- odborné zručnosti a zodpovednosť
- flexibilita a odolnosť voči stresu

Sme bufet s celoročnou prevádzkou na brehu Slnečných jazier. Gastro je našou vášňou a tá nás posúva ďalej. Zážitky našich hostí sú pre nás veľkou výzvou, aby sme robili veci lepšie a dokonalejšie. Pokora a úcta k zákazníkovi, k personálu je naša cesta rozmanitou gastronómiou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Železničná 4745
90301 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Linata s.r.o.
Tel.: +421918348577
E-mail: poslať životopis