Pridať inzerát

Obchodný manažér

LIMAG s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Byť príkladom pre svoj tím a poskytnúť ľuďom zázemie. Aj to prináša pozícia obchodného manažéra. Ako obchodný manažér máte priestor vytvárať optimálne podmienky na rozvoj seba ale aj svojho tímu.

Skušobná doba sú tri mesiace, behom ktorých absolvujete základné školenia a vzdelávanie. Tieto tri mesiace budete mať platené. Po absolvovaní školenia budete sa vedieť aktívne pohybovať vo svete financií.

Náplň práce, kompetencie, právomoci, zodpovednosti
vedenie tímu sprostredkovateľov
zabezpečenie riadenia, motivácie a rozvoja tímu
plánovanie a sledovanie obchodných cieľov
napomáhanie pri realizácii plánov a zámerov sprostredkovateľov
zabezpečovanie požadovaných školení pre svojich sprostredkovateľov

Požadované vzdelanie a prax

SŠ alebo VŠ vzdelanie
skúsenosti s predajom finančných produktov min. 2 roky

schopnosť zostaviť a viesť dobrý tím
schopnosť motivovať, koordinovať, rozvíjať a riadiť tím
dobrý time management
samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie

Iné požiadavky

trestná bezúhonnosť
vodičský preukaz skupiny B (vlastný automobil)
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Finančná gramotnosť, budete sa vedieť pohybovať vo svete financií.
Skúsenosti, ktoré využijete aj v bežnom živote.
Zamestnanecké výhody, ako dovolenka, príspevok na auto a kopec ďaľších.
Možnosť budovania vlastného podnikania a vytvorenia pasívneho príjmu.
Finančná nezávislosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme spoločnosť so širším zameraním v doprave, v realitách a investíciách.