Pridať inzerát

Office & Sales Administrator

like, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Hrádok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac- príležitostné odmeny + 13. plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sales support - komunikácia so zákazníkmi, registrácia nových zákazníkov, správa a aktualizácia sales databázy, reporty predaja
- Reklamácie tovaru – príjem, evidencia, posúdenie a odoslanie
- Komunikácia s dodávateľmi, správnosť a úplnosť dodávok, reklamácie
- Príprava podkladov pre účtovníctvo, evidencia dokladov, úhrady faktúr, kontrola platieb, práca s fakturačným systémom
- Office management – zodpovednosť za prevádzku kancelárie a skladu, nákup obalových materiálov, spotrebného tovaru, občerstvenia,...

- Hrubá mzda 1000 – 1200€ podľa skúseností a schopností + odmeny podľa výsledkov
- 13. plat
- Flexibilný pracovný čas
- Stravné lístky 5,10€/deň
- Company shop – zvýhodnený nákup produktov
- Malý kolektív, neformálna atmosféra
- Priestor na sebarealizáciu, učenie sa a kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Do nášho malého tímu hľadáme šikovného spoľahlivého človeka, pravú ruku vedenia, niekoho, kto sa nebojí výziev, vie si efektívne organizovať čas, naplánovať a zvládnuť viac úloh, stretnutí či telefonátov a svoje schopnosti práce s Excelom aj angličtinu hodnotí ako pokročilé.
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- Efektívna organizácia práce, time management
- Vysoké pracovné nasadenie

Deti nepotrebujú pre šťastie veľa, ale zaslúžia si to najlepšie. Veríme, že v 21. storočí by mal byť tovar pre najmenších nie len kvalitný, ale aj vyrobený s ohľadom na životné prostredie, trvalú udržateľnosť a hlavne zdravie detí. Preto prinášame na slovenský a český trh kvalitné a vždy niečím výnimočné produkty pre udržateľnú starostlivosť o deti.
Sme výhradným distribútorom značiek BIBS, Mushie, Pura, KiETLA, Tikiri, SqueasyGear a Zebra&Me na SK a CZ trhu a zabezpečujeme ich distribúciu do maloobchodných predajní a e-shopov.