Pridať inzerát

Key account manager/prijmanie objednavok

Lift Europe

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacMzda + odmeny každý mesiac podľa výkonu. 1 mesiac skúšobný (podľa dohody)
  • Termín nástupu: 1.9.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rodinná firma, ktorá hľadá niekoho, kto nám bude denno - denne pomáhať vybavovať požiadavky od klientov. Práca v mladom kolektíve, časovo náročnejšia.
Náplň práce :
-preberanie mailov,
-komunikácia so šoférmi,
-komunikácia s klientmi,
-riešenie problémov.
Viac info telefonicky.

Požadované jazykove znalosti aspon niektoré z nich, no ANJ podmienka.
Nástup do práce možný podľa dohody.

- odmena na základe výkonu,
- jazykové kurzy;
- teambuildingy, firemné aktivity;
- služobný telefón aj na súkromné účely;
- spolupodieľanie sa na preplácaní športových aktivít;
-homeoffice

Práca vhodná pre ľudí, čo radi komunikujú. Možnosť práce homeoffice alebo z kancelárie. Vzdelanie nie je potrebné, stačia jazykové zručnosti. Všetko ostatné naučíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľký zmysel pre zodpovednosť;
- chuť učiť sa;
- komunikatívnosť;
- flexibilita;

Firmu LIFT EUROPE s.r.o. tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti.
Každodenne riešime zaujímavé situácie, ktoré nastanú v logistickom svete. Ak máš rád/a zaujímavú a nie nudnú prácu, tak naša firma je pre teba tá správna voľba.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov