Pridať inzerát

Administratívna pracovníčka

Liečebné termálne kúpele, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sklené Teplice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás bavia čísla, orientujete sa v papieroch a máte radi prácu v kancelárii, sme tou správnou voľbou práve pre Vás. Liečebné Termálne kúpele Sklené Teplice hľadajú do svojho nového tímu pre oddelenie administratívy schopného človeka, ktorý je pripravený na výzvy a chce byť súčasťou úspechu. Nástupná mzda Vám vytvorí základ pre rast do budúcnosti.
Náplň práce:
• Evidencia rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
• Zodpovednosť za zverenú hotovosť
• Prijímanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov
• Spracovanie štatistických údajov
• Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka).
• Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi.
• Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Práca s počítačom - základy

• Prax na pozícii je výhodou
• Schopnosť riešiť pridelené úlohy samostatne
• Komunikatívnosť, zodpovednosť, lojalita
• Príjemné vystupovanie
• Zvládanie stresu

Sme liečebné termálne kúpele, ktoré menia zásadným spôsobom koncept prístupu ku klientom. Chceme byť lídrom na trhu kúpeľníctva a preto hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní sa rozvíjať a prispieť k k tomuto ambicióznemu cieľu. Adekvátne k tomu budeme pristupovať aj k ohodnoteniu, vytvoríme pracovné aj komunikačné podmienky a prostredie, kde bude každý hosť chodiť s radosťou a každý náš pracovník pracovať s nadšením. Ak ste človek, ktorý má rád svoju profesiu a výzvy, radi sa s Vami stretneme a predstavíme celú koncepciu na osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Č. 100
966 03 Sklené Teplice