Pridať inzerát

Platená Stáž Lidl Insiders – Personálne oddelenie, Prešov

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvojou hlavnou úlohou bude pomáhať kolegom na personálnom oddelení v našom logistickom centre Prešov.
• Budeš spracovávať dochádzky kolegov z predajní a logistických centier, preberať a spracúvať poštu či vykonávať rôzne personálne administratívne úlohy.
• Zaujímavou úlohou bude aj zastrešovanie výberových a rozvojových dní pre kandidátov.
• Budeš úzko komunikovať so mzdovým oddelením na centrále.
• V neposlednom rade budeš pripravovať pracovné zmluvy a dodatky podľa pokynov.

• Pracovný čas, ktorý si vieš zladiť so svojím rozvrhom.
• Psychologickú, právnu či finančnú pomoc ti poskytne náš bezplatný asistenčný portál.
• Okrem toho ťa čaká aj vitamínový balíček, darček k narodeninám, zdravé raňajky či iné zľavy u našich partnerov.
• Ak si navzájom sadneme, máš možnosť zamestnať sa v Lidl po skončení štúdia na plný úväzok.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy