Pridať inzerát

Práca pre študenta v logistickom centre (m/ž), Sereď

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budeš pracovať v sklade na úlohách podľa pokynov nadriadených.
• Dôkladne pripravíš tovar na základe objednávok z predajní.
• Zabezpečíš čistotu pracovného miesta.
• V prípade potreby pomôžeš kolegom pri inventúrach skladu.
• Ak to bude potrebné, budeš pracovať aj s vysokozdvižným vozíkom. Do práce s ním ťa, samozrejme, zaučíme.
• Ak si všimneš bezpečnostno-technické nedostatky, bude tvojou úlohou ich hlásiť nadriadenému.

• Dlhodobú prácu až do ukončenia tvojho štúdia, pri ktorej si dobre zarobíš,
• pracovný čas, ktorý si vieš zladiť so svojím rozvrhom,
• postupné zaškolenie, aby si svoju prácu zvládol na jednotku,
• psychologickú, právnu či finančnú pomoc ti poskytne náš bezplatný asistenčný portál,
• okrem toho ťa čaká aj vitamínový balíček, darček k narodeninám a Vianociam, zdravé raňajky či iné zľavy u našich partnerov.
• Ak si navzájom sadneme, máš možnosť zamestnať sa v Lidl po skončení štúdia na plný úväzok.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.6.2022 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Kontakt

Kontaktná osoba: Sereď LC
E-mail: poslať životopis