Práca na leto: Predavač/ka - pokladník/čka, plný úväzok, Vrbové

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vrbové
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Monotónna práca u nás nemá miesto. Vďaka tejto pozícii si tak udržíš ideálny balans – časť dňa stráviš za pokladňou, tu druhú zas „na nohách“ v predajni.
• Pre našich zákazníkov budeš stelesňovať Lidl. Práve ty máš vplyv na ich celkovú spokojnosť.
• Preto sa budeš snažiť, aby bola naša predajňa krásna a čistá, aby sa zákazníci cítili počas nákupu čo najpríjemnejšie.
• Zabezpečíš, že naši zákazníci nájdu v predajni vždy čerstvé produkty v dostatočnom množstve.
• Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade danej predajne.
• Budeš zapracovávať študentov v rámci programu duálneho vzdelávania.

• Zaujímavú mzdu,
• rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• pracovný pomer počas letných mesiacov na dobu určitú do 31.08.2021,
• postupné zaškolenie,
• príspevok na stravovanie v hodnote 4€/deň,
• bezplatný asistenčný portál ak potrebuješ psychologickú, právnu či finančnú pomoc,
• občerstvenie na pracovisku, zdravé raňajky na začiatku mesiaca,
• vitamínový balíček a darček k narodeninám či k Vianociam,
• zľavy u našich partnerov,
• v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť predĺžiť pracovný pomer na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Adresa spoločnosti

Ružinovská 1E
821 02 Bratislava