Vodič/ka vysokozdvižného vozíka, skrátený úväzok, Logistické centrum Nemšová

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 822 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budeš premiestňovať tovar na príslušné skladové miesta, kde ho navrstvíš a vyskladáš palety.
• Spracuješ požiadavky na vodičov zo strany zamestnancov oddelenia skladovej logistiky.
• V prípade potreby budeš veci posúvať manuálne.
• Vyčistíš priestor pred umiestnením nového tovaru a budeš tovar valcovať.
• Budeš podpora pri inventúrach tovaru.
• Ak si všimneš bezpečnostno-technické nedostatky, bude tvojou úlohou ich hlásiť nadriadenému.
• Budeš zodpovedať za prípravu a preskladnenie tovaru medzi skladmi v rámci Slovenskej republiky a tiež za servis spojený s užívaním externého skladu.

• Istotu stabilnej práce a k nej patriacu zaujímavú mzdu,
• garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky,
• rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• postupné zaškolenie, aby si svoju prácu zvládol/zvládla na jednotku,
• dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• rozmanitú prácu v priateľskom kolektíve,
• široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou, či už chceš pomôcť svojmu zdraviu, zaujíma ťa šport a kultúra alebo chceš potešiť svoju rodinu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Adresa spoločnosti

Ružinovská 1E
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Nemšová LC
E-mail: poslať životopis