Trainee program Regionálny/a manažér - nástupný plat 1.350 € - región Orava

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.6.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako prebieha Lidl Trainee program?

Náš Trainee program trvá 14 mesiacov a sa skladá z 3 fáz:

1. Základná fáza

Získaš základné vedomosti a znalosti v oblasti predaja prostredníctvom pobytu na predajni a logistickom centre.

2. Orientačná fáza

Prehĺbiš si svoje vedomosti a znalosti v oblasti predaja.

3. Prehlbovacia fáza

Počas tohto obdobia budeš zbierať skúsenosti a prehĺbiš si svoje znalosti prostredníctvom detailného zapracovania a realizácie projektov. Stávaš sa odborníkom vo vybranej oblasti a projektoch.

Po úspešnom ukončení programu si preberieš pozíciu regionálneho/nej manažéra/ky a budeš niesť zodpovednosť za celkový chod 3 až 5 predajní v pridelenom regióne.

Dostaneš všetky benefity, ktoré dostávajú naši zamestnanci. Sama/sám si budeš môcť vybrať zo širokého systému benefitov tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou. Ozaj, k svojej pozícii dostaneš služobné auto!

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Adresa spoločnosti

Ružinovská 1E
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Sereď LC
E-mail: poslať životopis