Trainee program pre manažéra/ku predajne - nástupný plat 1.350 € – Trebišov

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trebišov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.12.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako bude Trainee program prebiehať?
Náš Trainee program trvá 12 mesiacov, počas ktorých absolvuješ 3 fázy:

1. Základná fáza
Získaš základné vedomosti a znalosti v oblasti predaja prostredníctvom základného zapracovania na predajni.

2. Orientačná fáza
V tejto fáze začína rozvoj riadiacej kompetencie. Získaš vedomosti a znalosti v oblasti predaja a vedenia tímu.

3. Prehlbovacia fáza
Počas tohto obdobia si osvojíš skúsenosti v oblasti vedenia predajne a prehĺbiš si svoje znalosti prostredníctvom detailného zapracovania aj na našom logistickom centre v Prešove a vybraných oddeleniach našej centrály. Stávaš sa odborníkom/čkou vo vybranej oblasti.

Na konci programu budeš špičkovým manažérom / špičkovou manažérkou predajne.

Služobné auto a mnohé iné benefity, ktorým naši zamestnanci dávajú 5 bodov z 5.

Miesto výkonu práce:
Na našich predajniach v rámci okresu Trebišov.

Termín nástupu: 01.12.2020 alebo dohodou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Adresa spoločnosti

Ružinovská 1E
821 02 Bratislava