Skladník/čka chladeného tovaru, skrátený úväzok, Logistické centrum Sereď

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 516 - 774 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvojou hlavnou úlohou bude dôkladne pripraviť tovar na základe objednávok z predajní. To znamená, že dopravíš hotové palety na príslušné stopy transportnej logistiky, zaistíš náklad na prepravu, zabalíš, či zafóliuješ palety a označíš ich správnym popisom.
• V prípade potreby zastúpiš svojich kolegov a pomôžeš im pri inventúrach skladu.
• Ak si všimneš bezpečnostno-technické nedostatky, či potreby vykonať opravu na pracovných prístrojoch, ako aj technických zariadeniach a zariadení skladu, bude tvojou úlohou ich hlásiť priamemu nadriadenému.
• Pravidelne sa budeš zúčastňovať na stretnutiach s vedením skladu, zapájať sa do činností spojených s organizačnými zmenami tovaru v sklade a budeš spolupracovať na prácach medzi jednotlivými oddeleniami v sklade.

• Istotu slušnej práce a k nej patriacu slušnú mzdu,
• Prvé tri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
• Rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• Pracovný pomer na dobu neurčitú,
• Doplnkové dôchodkové sporenie,
• Vďaka možnosti skráteného úväzku sa môžeš venovať svojej rodine a blízkym,
• Postupné zaškolenie, ktoré zabezpečí, že svoju prácu zvládneš na jednotku,
• Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Rozmanitú prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve,
• Široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Adresa spoločnosti

Ružinovská 1E
821 02 Bratislava