Práca na leto: Skladník/skladníčka kompletácie tovaru, ťažká ulička, skrátený úväzok, Nemšová

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemšová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 568 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pripravíš tovar na základe objednávok predajní – hotové palety dopravíš na príslušné miesta výdaja tovaru, zaistíš náklad na prepravu, zabalíš palety a zabezpečíš, aby mali správny popis s číslom predajne.
• Budeš tiež pripravovať pomocné prostriedky, dohadovať sa s oddelením výdaja tovaru ohľadom plánu miest v sklade, kam sa umiestňuje tovar predtým, ako odíde na predajňu či spolupracovať pri inventúrach skladu.
• Zabezpečíš čistotu pracovného miesta v oblasti kompletácie tovaru.
• Ak si všimneš bezpečnostno-technické nedostatky, bude tvojou úlohou ich hlásiť nadriadenému.
• Budeš zodpovedať za prípravu a preskladnenie tovaru medzi skladmi v rámci Slovenskej republiky a tiež za servis spojený s užívaním externého skladu.

• Zaujímavú mzdu,
• rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• pracovný pomer počas letných mesiacov na dobu určitú do 31.08.2021,
• postupné zaškolenie,
• príspevok na stravovanie v hodnote 4€/deň,
• bezplatný asistenčný portál ak potrebuješ psychologickú, právnu či finančnú pomoc,
• občerstvenie na pracovisku, zdravé raňajky na začiatku mesiaca,
• vitamínový balíček a darček k narodeninám či k Vianociam,
• zľavy u našich partnerov,
• v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť predĺžiť pracovný pomer na dobu neurčitú.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2021 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Adresa spoločnosti

Ružinovská 1E
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Nemšová LC
E-mail: poslať životopis