Pridať inzerát

Manažér/ka predajne, plný úväzok, Veľký Krtíš

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľký Krtíš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 715 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budeš niesť zodpovednosť za celkový chod jednej z našich predajní. Tvoja práca ovplyvní ekonomické výsledky predajne a plnenie dlhodobých cieľov spoločnosti.
• Budeš viesť tím s približne 25 ľuďmi. Budeš organizovať ich prácu, úlohy a pracovné smeny.
• Procesy v predajni budú v tvojich rukách – budeš zaisťovať objednávanie a správne rozmiestnenie tovaru, dodržiavanie firemných pravidiel. Tým zabezpečíš spokojnosť našich zákazníkov.
• Budeš naberať nových zamestnancov a riešiť personálne otázky ako sú motivácia a spätná väzba.
• Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade.

• Istotu slušnej práce a k nej patriacu slušnú mzdu,
• Rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• Pracovný pomer na dobu neurčitú,
• Plný úväzok 38,75 hod./týž.,
• Postupné zaškolenie, ktoré zabezpečí, že svoju prácu zvládneš na jednotku,
• Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Rozmanitú prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve,
• Široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Adresa spoločnosti

Ružinovská 1E
821 02 Bratislava