Pridať inzerát

Technik/ Technička skladu, plný úväzok, Prešov, Záborské

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záborské
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda: 1.103 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie funkčnosti kúrenia, vetrania, sanitárnych, chladiacich a klimatizačných
zariadení,
• týždenná kontrola poškodenia regálov a manipulačných vozíkov,
• kontrola a údržba brán nakladacej a skladovej techniky,
• pravidelná kontrola všetkých miestností, vonkajších zariadení,
• samostatná realizácia opráv a údržbárskych prác podľa kvalifikačného stavu,
• kontrola a dokumentácia boja proti škodcom a teplôt všetkých chladených oblastí,
• koordinácia a kontrola činnosti externých dodávateľov,
• zaobstaranie pracovných prostriedkov a spotrebného tovaru pre údržbu skladu,
• kontrola a dodržiavanie zákonných požiadaviek v rámci pracovnej bezpečnosti,
• kontroly na základe internej smernice.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupná mzda: 1.103 €

• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
• karta Multisport,
• deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
• narodeninový darček,
• darček pre budúcich rodičov,
• darček pre prvákov,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

• ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• technického smeru,
• praktická skúsenosť so správou technického zázemia
budov a budov samotných minimálne 2 roky,
• doklad o skúške z vyhlášky č. 508 §22,
• znalosť elektrickej manipulačnej techniky výhodou,
• zodpovednosť,
• časová flexibilita,
• manuálna zručnosť,
• vysoké pracovné nasadenie,
• odolnosť voči stresu,
• dobrá fyzická kondícia,
• komunikačné schopnosti,
• schopnosť aktívne riešiť vzniknuté situácie,
• mobilita.

Adresa spoločnosti

Ružinovská 1E
821 02 Bratislava